Dvorski trg 10
4205 Preddvor
V petek, 15. maja 2026, smo člani Društva Šola zdravja aktivno sodelovali na Dnevu za krepitev zdravja v Preddvoru. Poleg prijetnega druženja, izmenjave izkušenj in spodbujanja zdravega življenjskega sloga smo opravili tudi uradni test telesne pripravljenosti. Naši rezultati so bili odlični!
Redna vsakodnevna vadba po metodi »1000 gibov« ter dodatne vaje za moč prinašajo opazne rezultate. Z njimi dokazujemo boljšo telesno pripravljenost, večjo gibljivost in splošno boljše počutje. Veseli nas, da z lastno vztrajnostjo potrjujemo, kako ključno je gibanje za zdravje, vitalnost ter kakovostno življenje v vseh starostnih obdobjih.
Takšni dogodki nas medsebojno povezujejo, krepijo našo motivacijo in širijo zavedanje o pomenu redne telesne aktivnosti v lokalnem okolju.
Naredite prvi korak za svoje zdravje.
Ne odlašajte – pridružite se nam že jutri! Vadba je popolnoma brezplačna, varna in prilagojena vsem stopnjam pripravljenosti. Ne potrebujete posebne športne opreme, le udobna oblačila in obutev ter steklenico vode.
Kdaj in kje?
Vsak delovnik
Točno ob 7.30 zjutraj
Lokacija: Prelep park gradu Dvor v Preddvoru
Pridite, poskusite in naredite nekaj dobrega zase v družbi nasmejanih krajanov. Čakamo vas!
Zapisala: Irena Križnar